IKT.szám: 178/2021.

Intézményvezetői utasítás Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolára vonatkozó járványügyi intézkedések

Az Intézményvezetői utasítás Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiadott „Intézkedési terv a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről”, az ezt módosító VIII. sz. /4541/2021/ KOAT sz. , ,Védekezés a köznevelési intézményekben” című, valamint a 431/2020 (IX.31.) Korm. rendelet, valamint a Nemzeti Népegészségügyi Központ „Javasolt alapelvek a Covid-19 járvánnyal kapcsolatos, köznevelési intézményeket érintő döntések meghozatalához” figyelembevételével készült.

Attachments:
Download this file (int.vez.ut.pdf)int.vez.ut.pdf[ ]1646 kB

Kompetenciamérés - Idegennyelvi mérés
2020/2021-es tanévben:

 • 6. osztály 70,88%
 • 8. osztály 68,44%

Gratulálunk a szép eredményekhez!

A mellékletben megtekinthető az iskolénk Házirendje.

Attachments:
Download this file (ISKOLAI HÁZIREND 2021.pdf)ISKOLAI HÁZIREND 2021.pdf[ ]1613 kB

TISZTELT SZÜLŐ/ TÖRVÉNYES KÉPVISELÓ!

Tájékoztatom, hogy a kihirdetett veszélyhelyzetre tekintettel a 2021/2022. tanítási évre történő általános iskolai beiratkozás során nemcsak személyes, hanem online úton is lehetőség van beíratni a tanköteles korba lepő gyermekét.

Az általános iskola első évfolyamára történő jelentkezésének elektronikus, online formájára 2021. április 10-től nyílik meg az informatikai lehetőség az Ön részére a KRÉTA rendszer felületén keresztül: https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap. A KRÉTA-ban az e-Ügyintézés „Beiratkozás Általános Iskolába (BÁI)” felület 2021. április 16-án éjfélig van nyitva.

IKT.szám•2i/2020.

Intézményvezetői utasítás

Járványügyi intézkedések

2020/2021-es tanév.

Az Intézményvezetői utasítás az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiadott

„Intézkedési terv 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről”, a 431/2020. (IX. 18.) Korm. rendelet, valamint a Nemzeti Népegészségügyi Központ „Javasolt alapelvek a CO VID-"járvánnyal kapcsolatos, köznevelési intézményeket érintő döntések meghozatalához” figyelembevételével készült.

2. számú módosítás (változásokkal egységes szerkezetben)

Mint a Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és AMI intézményvezetője, az intézmény SZMSZ alapján, - saját önálló jogkörömben - az iskola alkalmazottjaira, tanulóira és az intézménybe belépőkre az alábbi utasítást hozom

IKT.szám:188./2020.                                   

Intézményvezetői utasítás

Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolára vonatkozó járványügyi intézkedések

 

Tanulók fogadása:

 • Az oktatásban és nevelésben csak egészséges tanuló vehet részt.
 • Betegséget követően a gyermek gyógyulttá nyilvánítását orvosi igazolás bemutatásával kell igazolni. („Közösségbe mehet.”)
 • A gyalogosan érkező diákok a főbejárat melletti kapun, a kerékpárral érkezők pedig a kerékpár tárolónál lévő kapun léphetnek be az iskola területére. Kapunyitás 730-kor.
 • Az intézménybe érkezéskor, minden belépőnek alaposan kezet kell mosnia vagy fertőtlenítenie kell a kezét. Ezt a takarító és az ügyeletes nevelő ellenőrzi.
 • A tanulók a tantermükben a saját, állandó helyükön várják a tanítási óra kezdetét nyitott ajtónál.
 • A tanulók egymás tantermébe nem mehetnek be, a folyosón nem csoportosulhatnak.
 • Az intézmény termeiben, mosdóiban elhelyezésre kerül kézfertőtlenítő, folyékony szappan, papír kéztörlő, melynek pótlása a takarítók feladata. 

 

TÁJÉKOZTATÓ

Középfokú intézménybe történő beiratkozás folyamata a 2020/2021-es tanévre vonatkozóan

 

1.TEENDŐK A BEIRATKOZÁS ELŐTTI IDŐSZAKBAN

 

AZ ÁLTALÁNOS ISKOLA TEENDŐI

 • Az általános iskolák minden végzős tanuló szülőjének/törvényes képviselőjének - amennyiben nem rendelkeznek GONDVISELŐI belépési jogosultsággal - generálják le a KRÉTA rendszerhez való belépési jogosultságukat, és ezeket az információkat juttassák el a szülőkhöz.
 • Az általános iskolák a tanév befejezésével az általános iskolai bizonyítványok másolatát elektronikus úton eljuttatják az érintett végzős tanulók szülői vagy törvényes képviselői részére. A bizonyítvány eredeti példányának átadását az általános iskola megfelelő körültekintéssel szervezze meg, a megfelelő higiéniás és biztonsági körülmények biztosításával, az időbeni és térbeli távolságok megtartásával, a szükséges kézfertőtlenítő szerek kihelyezésével.  
Attachments:
Download this file (Középiskolai beiratkozás.pdf)Középiskolai beiratkozás.pdf[ ]955 kB

Mellékeltben megtekintheti iskolánk Szervetei Működési Szabályzatát.

Attachments:
Download this file (SZMSZ 2019..pdf)SZMSZ 2019..pdf[ ]806 kB

Mellékletben megtekinteheti az iskolánk munkatervét.

A mellékletben megtekinthetik az iskolánk értékelési szabályzatát.

Attachments:
Download this file (Helyi értékelési szabályzat.pdf)Helyi értékelési szabályzat.pdf[ ]649 kB

A mellékletben megtekintehetik az iskolánk Pedagógiai Programját.

Attachments:
Download this file (AMI PEDAGÓGIAI PROGRAM 2019.pdf)AMI PEDAGÓGIAI PROGRAM 2019.pdf[ ]1521 kB

A NEVELÉSI-OKTATÁSI INTÉZMÉNY KÖZZÉTÉTELI LISTA

A hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályai

A NEVELÉSI-OKTATÁSI INTÉZMÉNY KÖZZÉTÉTELI LISTA

                          Az Alapfokú Művészeti Iskola rendezvényei, hagyományai           

Minimum követelmények

 

Magyar nyelv és irodalom

1.-2. évfolyam

Attachments:
Download this file (Minimum követelmények.pdf)Minimum követelmények.pdf[ ]1175 kB

Alkategóriák

Joomla templates by a4joomla